Přeskočit na obsah

Biografie

2011 - současnost

Tomáš Nevřela

Zpěv / Kytara

2011 - současnost

Michal Nevřela

Kytara / Zpěv

2011 - současnost

Eda Kezer

Basa

2011 - současnost

Vojta Hýbl

Bicí

2017 - současnost

Luďa Bára­­

2014 - 2017

Janek Votrubec

2012 - 2014

Rosťa Janda

2011 - 2012

O nás:

Jsme rock-metalová parta z Liberce a okolí říkající si Instorm! Máme za sebou desítky skvělých koncertů, festivalů a dalších akcí a doufáme, že ještě mnohem větší nálož mejdanů máme před sebou! V současné době tvoříme nové skladby, hrajeme, bavíme se a bavit se i plánujeme! Budeme se na vás těšit kdykoliv a kdekoliv! Jsme Instorm!

Historie:

Všechno to začalo v říjnu roku 2011, kdy se v jedné liberecké garáži začala seskupovat parta říkající si Instorm – tenkrát ve složení: Tomáš, Michal, Eda a Rosťa. Netrvalo to dlouho a pár prvních skladeb bylo na světě. Náš historicky první koncert se uskutečnil dne 17.2.2012 v jabloneckém klubu Na rampě v rámci hudební soutěže Stárplej – pochopitelně bez šancí na úspěch. Asi o dva koncerty a dva měsíce později kapelu opouští bubeník Rosťa z důvodu změny bydliště.

Téměř okamžitě jeho místo obsadil Janek Votrubec. 

V červnu 2014 nahráváme ve cvikovském nahrávacím studiu EQuasi první demo, které obsahuje 4 skladby a nese název „I“. (Nahrání dema včetně mixu a masteringu trvalo tři dny.) 

Janek s námi odehrál spousty skvělých koncertů a festivalů a vydržel to s námi až do konce prázdnin roku 2014, kdy ho kvůli jeho vytíženosti střídá již připravený Luďa Bára, který téměř ihned přirostl k páteři celé kapely.

 
Je tu začátek roku 2017 a my škrtáme dalšího – už třetího bubeníka ze seznamu členů. Luďa končí z osobních důvodů. 
 
Trvalo to skoro rok, ale nakonec jsme sehnali náhradu s velkým N! Vojta Hýbl, který se toho nebál a skočil šipku za bicí, znovu oživil naší partu! Věříme, že takhle to má být!
 
V roce 2023 vydáváme naše první řadové album s názvem Svět. Obsahuje 9 skladeb, které jsme složili v průběhu let fungování kapely.